3d baskı talep formu

Tasarladığın veya hazır elde ettiğin 3 boyutlu modelleri, dünyanın en gelişmiş masaüstü FDM (Plastik Malzeme) ve SLA (Lazer ile Recine Malzeme) 3 boyutlu yazıcıları ve çeşitli profesyonel (ABS, PLA, PETG vb veya Resin) malzemelerle üretiyoruz. 3D baskı hizmetlerinden daha hızlı faydalanabilmeniz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.
 

  Dosya Seç (stl,obj,ply,wrl,rar,zip) (Max. 10 MB)
  (Daha büyük klasörler için siparis@3detay.com adresine mail atınız yada wetransfer.com benzeri paylaşım sitelerini kullanınız.)

  Malzeme Seçimi
  Renk Seçimi
  Adet  Şahış (Kişisel)Kurumsal Firma (Açıklamada Fatura bilgilerinizi belirtiniz)

  3D BASKI HİZMETİ SIKÇA SORULAN SORULAR

  Modelimin 3D Baskı Fiyatını Nasıl Öğrenebilirim?

  Modelinizi gönderdiğiniz anda modeliniz incelenir, 3D yazıcılar için uygun hale getirilir ve sizlere fiyat teklifi iletilir.

  Baskı Süresi Ne Kadardır?

  Modelinizin boyutuna ve talep ettiğiniz adet miktarına göre değişir. Genellikle 1 – 3 gün içerisinde baskılar tamamlanmaktadır.

  Modelimin Ölçüleri Büyük. En Büyük Baskı Alanınız Nedir?

  Parkurumuzda bulunan 3D yazıcılar bir çok boyutta vardır. En büyük baskı hacmimiz ise 500*500*500 mm (en*genişlik*yükseklik)’dir. Fakat endişe etmeyin daha büyük baskılar da alabiliyoruz.

  Modelimi Hangi Formatta Göndermeliyim?

  3D Baskı için öncelikli tercihimiz .stl ve .obj uzantılı dosyalardır. Fakat siz ply,wrl,x_t gibi 3D dosyaları da tarafımıza gönderebilirsiniz. Sizin için modelleri 3D Baskı için çevirebiliyoruz.

  Minimum 3D Baskı Tutarı Ne Kadar?

  Minimum 3D Baskı Tutarı 30 TL ‘dir.

  Kargo Ücretsiz mi?

  150 TL üzeri 3D Baskı siparişleriniz kargo ücretsizdir.

  Gel-Al Yapabiliyor muyuz?

  Tabii ki. Modeliniz hazırlandığında tarafınıza bildirilmektedir. Kargo ile gönderimi tercih etmeyip Merkezimize gelip alabilirsiniz.

  3D Baskı Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

  3D Baskı fiyatları; gönderdiğiniz modelin gramına göre değişir. Örneğin; 200 micron katman yüksekliğinde ve %20 doluluk oranı ile 150 gram tutmaktadır. Fiyatlandırılması 150 gram üzerinden yapılır.

  Öğrenciyim, Herhangi Bir İndirim Söz Konusu mudur?

  Tüm öğrencilere %20 indirim sağlanmaktadır.

  3D BASKI AYARLARINIZI KENDİNİZ YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

  Tasarladığınız veya hazır elde ettiğiniz 3 boyutlu modelleri, en çok kullanılan 3 boyutlu dilimleme programı olan CURA ile yapmak ister misiniz? Ücretsiz olarak kurabileceğiniz CURA 3d yazıcı dilimleme programı ile hem yazıcıların çalışma mantığı hakkında bilgi sahibi olabilir hem de baskı için talep ettiğiniz ayarları bizlere daha rahat iletebilirsiniz. Yapmanız gereken; öncelikle programı kurunuz. Türkçe tercih edenler için Tercihler kısmında dili Türkçe ayarlayabilirsiniz. Sonrasında bir yazıcı eklemeniz gerekecek. Sağ üst kısımda bulunan “Yazıcı Ekle” sekmesi ile eklenebilir yazıcıları göreceksiniz. Önerdiğimiz yazıcı ise “Others” kısmında “Creality Cr-10″dir. Yazıcımız eklendikten sonra modelimizi sürükle bırak yöntemi ile ya da dosya açtan programa aktarabiliriz. Sağ kısımda görünen ayarlar kısmı ilk aşamada “Önerilen Ayarlar” olarak görünecektir. Siz tercih ederseniz Özel kısmına gelip dilediğiniz ayarlar ile modelinizi hazırlayabilirsiniz.

  • CURA İndir.
  • Modelini STL olarak kaydet.
  • Modelini CURA yardımıyla aç
  • Doluluk, Duvar Sayısı, Katman Yüksekliği v.s. ayarlarını yap
  • Boyutunu ayarla
  • Bizler ile paylaş

  Instagram'dan takip edebilirsiniz.

  Instagram did not return a 200.